„Jeśli nie ma cię w telewizji, nie istniejesz”. Można oczywiście to popularne stwierdzenie uznać za bzdurę, ale widząc jak wielu ludzi – polityków, dziennikarzy, artystów, celebrytów czy kucharzy – poza byciem w telewizji rzeczywiście nie przejawia żadnej innej formy sensownego życia, trzeba się z tą bzdurą całkowicie zgodzić. Choć zdarzają się potwierdzające regułę wyjątki, jest to niewątpliwie kwestia „być albo nie być”.

I my z tak pojętą egzystencją czasem flirtowaliśmy. Im dalej jednak, tym częściej świadomie pętaliśmy się po ontologicznej szarej strefie, z premedytacją stawiając na ostentacyjne formy niebytu, czyli sceniczne występy na żywo. I dopóki byliśmy młodzi, nieistnienie to nie sprawiało nam kłopotu. Jednakże wraz z wiekiem – a co za tym idzie z nieuchronnym zbliżaniem się końca istnienia – narastała w nas tegoż istnienia potrzeba. A i pojęcie bytu /szczególnie zaś problem jego zabezpieczenia/ nabrało dodatkowych, pozafilozoficznych znaczeń.

Oto więc jest – HRABI.TV Pożytki z posiadania własnej telewizji są sprawdzone i oczywiste. Zacytujmy tylko klasyka: „za pomocą telewizji można wykreować obraz, jaki się chce, bo społeczeństwo nie analizuje tego, co tam widzi, tylko przyjmuje jako prawdziwe”. HRABI.TV pozwoli nam zatem nie tylko zaistnieć, ale również to nasze istnienie pudrować, chytrze nim manipulować, pokazywać się Państwu z najlepszej strony i jednocześnie przekonywać, że innych stron po prostu nie mamy.

Najważniejsze jednak – i w tym upatrujemy źródła ewentualnego sukcesu – że spotkanie z kabaretem już doświadczonym i posiadającym niebagatelny dorobek, a przecież dotąd nieistniejącym, z pewnością będzie dla Państwa przeżyciem świeżym i ekscytującym. Zapraszamy!


1. Aby korzystać z Hrabi.tv musisz mieć odpowiednio szybki dostęp do Internetu oraz urządzenie, które spełnia warunki techniczne. Możesz to sprawdzić tutaj.

2. Zarejestruj się w Hrabi.tv podając tylko swoje imię i aktualny adres email. Jeśli już to zrobiłeś to zaloguj się.

3. Przejdź do katalogu. Wszystkie materiały wideo pogrupowane są wg kategorii programów scenicznych. Część materiałów jest darmowa i dostępna od razu po rejestracji - oznaczone są one zieloną ikonką 0zł.
W przypadku pozostałych możesz zakupić do wyboru:
- bilet na wybrany programu (kategorię) ważny przez 7 dni
- abonament miesięczny na wszystkie materiały publikowane w Hrabi.tv

Do zakupu abonamentu potrzebna jest karta kredytowa, zaś za bilet na program możesz zapłacić także szybkim przelewem.
Abonament odnawia się automatycznie co miesiąc. Możesz go przerwać w każdej chwili na stronie Moje Konto.

4. Odpowiedzi na wiele pytań dotyczących dostępu i płatności znajdziesz tutaj.

5. Gdybyś chciał skontaktować się z nami - przejdź tutaj.

Życzymy wielu miłych wrażeń i dużo uśmiechu!


W Hrabi TV będziemy publikować materiały wideo pochodzące z różnych źródeł i okresów twórczości kabaretu.

Część z nich to materiały amatorskie, ale na tyle ciekawe, że zdecydowaliśmy się je opublikować pomimo technicznych niedoskonałości. Często te słabsze materiały będą zawierać smaczki i niespodzianki nie do zobaczenia w programach oficjalnych.

Dla lepszej orientacji wprowadziliśmy kilka oznaczeń widocznych w opisie filmu:

    program zarejestrowany profesjonalnie

    rejestracja amatorska o słabszej jakości obrazu i dźwięku

    materiał dostępny do obejrzenia z dwóch kamer (najczęściej z dodatkową kamerą za kulisami)

HD    film w rozdzielczości HD lub HDV

SD    film w rozdzielczości SD (standard PAL) lub niższej

    klikając w ten symbol na pasku tytułu uzyskasz opis danego filmu